Український
Клуб Панкреатологів

Про клуб

Український клуб панкреатологів був заснований в 2007 році і є частиною Європейського Клубу панкреатологів.

Основними цілями діяльності Клубу є:

  • Здійснення освітньої та наукової діяльності в області панкреатології.
  • Задоволення і захист законних соціальних, економічних, творчих, вікових та інших спільних     інтересів своїх членів та сприяння професійній діяльності лікарів і дослідників в області панкреатології.

Основними завданнями Клубу є:

  • Участь в наукових дослідженнях;
  • Сприяння навчанню та підвищенню кваліфікації медичних працівників в області панкреатології;
  • Популяризація знань і просвітницька діяльність в області панкреатології.

В даний час у складі Клубу понад 300 членів: фізіологів, біохіміків, терапевтів, сімейних лікарів, гастроентерологів, хірургів, онкологів, ендокринологів — тих, кого цікавить підшлункова залоза в нормі і при різних патологічних станах. До складу Клубу входять лікарі не тільки з України, а й з Росії, Білорусі, Казахстану, Узбекистану, Молдови, Туркменістану, Таджикистану, Вірменії, Азербайджану. В даний час Український Клуб панкреатологів є найчисленішим серед Клубів в області панкреатології в європейських країнах.

Український Клуб панкреатологів проводить дві зустрічі в рік, де обговорюються новини світової панкреатології, найбільш складні аспекти діагностики та лікування захворювань підшлункової залози, проводяться клінічні розбори.

Спільно з Українською гастроентерологічною Асоціацією Український клуб панкреатологів щорічно проводить Республіканську конференцію з міжнародною участю "Важкі питання гастроентерології".

Президентом Клубу є проф., д.мед.н. Губергріц Наталія Борисівна — член Ради Міжнародної Асоціації панкреатологів, багаторазовий лауреат премій Європейського Клубу панкреатологів і Міжнародної Асоціації панкреатологів.

За  посиланням ви можете ознайомитися з Статутом Клубу